Udostępnij ten artykuł:

Od października ruszamy w Polskę z warsztatami, które przygotowywaliśmy od początku wakacji. Chcemy się z Wami spotkać, porozmawiać i pokazać jak pracujemy. Warsztaty Emocjonalna przemiana to 6 godzin ćwiczeń praktycznych, ruchu i tańca. Nie zdążycie się znudzić. Kto był na warsztatach Beaty ten wie, że są intensywne i z dużą ilością wiedzy.

Beata jest certyfikowanym praktykiem kodu emocji i kodu ciała – metody opracowanej przez dr Bradleya Nelsona. Pracujemy również metodami opracowanymi przez dr Davida R. Hawkinsa, hipnoterapią i arteterapią. Opieramy się o wiedzę z dziedziny psychosomatyki i kinezjologii. W pracy wykorzystujemy metody wizualne i ruchowe. Stawiamy na praktykę. Pomagamy w drodze do nauki samouzdrawiania, jak i w drodze do zostania samodzielnym terapeutą. Którą drogę wybierzecie zależy już od Was. Nie nadajemy uprawnień terapeutów, ale uczymy podstaw i pomagamy iść dalej do instytucji, które takie uprawnienia nadają. Warsztaty te pomogą Wam zrozumieć czy koncentrujecie się na wiedzy tylko dla siebie, czy chcecie ją pogłębić i zostać terapeutami.

Podczas warsztatów poznacie różne techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami. Zazwyczaj emocja jest uwalniana samoistnie z ciała. Zdarza się jednak, głównie podczas trudnych wydarzeń, że proces ten zostaje zaburzony, a energia emocji zablokowana w ciele. Więcej na ten temat w artykule „Blokada emocjonalna. Dowiecie się jak radzić sobie z takimi blokadami. Dzięki tym umiejętnościom możecie zmienić swoje odczucia a co za tym idzie możecie zmienić swoje życie.

Poznacie kilkanaście sposobów wykonania testu mięśniowego wykorzystywanego podczas wyszukiwania blokad emocjonalnych a opisanego m.in. przez dr Georga Goodhearta po raz pierwszy w 1964 r. Dowiecie się jak radzić sobie z natłokiem myśli, odnaleźć w sobie spokój i skoncentrować na upragnionym celu. Będziecie mogli zajrzeć do książek, które pomogły nam zrozumieć funkcjonowanie ciała i umysłu. Otrzymacie materiały szkoleniowe, skrypt z warsztatów, dostęp on-line do nagrań z medytacjami prowadzonymi i Certyfikat dla uczestnika warsztatów.

Nie zamierzamy siedzieć w ławkach dlatego warto wziąć ze sobą kocyk i poduszkę (kilka zawsze dla was mamy). Zapewniamy nieograniczony dostęp do wody, herbaty i kawy. Przewidujemy kilka krótkich przerw ustalonych zgodnie z potrzebami grupy. A na koniec wśród uczestników warsztatów rozlosujemy drobne nagrody :)

Najbliższe miejsca i terminy (ilość miejsc ograniczona):

22.10 – Łódź

20.11 – Łódź

5.11 – Warszawa

Warsztaty możemy zorganizować również w Twoim mieście. Napisz do nas.

Beata i Hubert

Warsztaty emocjonalna przemiana

6 godzin niezwykłych warsztatów, podczas których poznasz techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami. 

Zostaw komentarz

Zobacz inne artykuły: