Udostępnij ten artykuł:

Uważność to sposób na życie, w którym nareszcie zaczniemy się cieszyć tym, że jesteśmy. Największa tajemnica świata ukryta jest w prostocie i choć człowiek od zarania dziejów szukał złotego klucza alchemii, miał go cały czas w sobie. Nie to, co na zewnątrz przemienia wszystko w złoto i najcenniejsze skarby, ale to, co cały czas od poczęcia nosimy w sobie – w naszym sercu.

Wystarczy się zatrzymać i wsłuchać w bicie swojego serca i reakcję organizmu na to, co się z nim dzieje, gdy słuchamy wiadomości, rozmawiamy, a nawet myślimy o tym, co było lub o tym, co myślimy, że będzie, a co może się nigdy nie wydarzyć. Na początku wystarczy uświadomić sobie swoje odczucia w ciele. Gdy zmienisz postrzeganie siebie i tego jak reagujesz na to, co wpuszczasz do swojej przestrzeni zaczniesz mieć więcej pozytywnej energii. Wpłyniesz na swoje samopoczucie i zaczniesz wpływać wspierająco na swoje otoczenie.

Zwracaj uwagę na to, co myślisz i mówisz. Na początku to jest trudne, ale przy odrobinie wysiłku nauczysz się myśleć tak jak chcesz. To, co myślisz czy mówisz wpływa na to jak się czujesz. Nie jesteś swoimi myślami i możesz mieć na nie wpływ. Nasze samopoczucie wynika z tego, co myślimy.

Na podstawie naszego doświadczenia w drodze do poprawy samopoczucia, opanowania gonitwy myśli i odnalezienia spokoju nie tylko w głębi serca, ale przede wszystkim umysłu stworzyliśmy Kurs Uważności. Zawarliśmy w nim krótkie ćwiczenia trwające maksymalnie kilka minut, do których realizacji masz już wszystko. Dzięki nim możesz nauczyć się jak radzić sobie z natłokiem myśli i natrętnymi emocjami, którymi często nieświadomie sabotujesz własne siły i pomysły do działania. Najważniejsze to zacząć iść małymi krokami do przodu. Ćwiczyć i pozwolić sobie na zmianę życia na takie jakiego pragniesz.

Beata i Hubert

Kurs uważności - jak żyć na 100%

Kurs Uważności – jak żyć na 100%

Czasami mała zmiana kursu prowadzi do odkrycia nowych lądów. Poprzez nauczenie się jak panować nad myślami, modelowanie umysłu, zrozumienie i transformację przekonań możesz odzyskać siebie i wewnętrzny spokój.

Zostaw komentarz

Zobacz inne artykuły: