Udostępnij ten artykuł:

Wielokrotnie w życiu słyszeliśmy: „jak fajnie byłoby gdyby…” Pamiętamy jak sami myśleliśmy w taki właśnie sposób. Dzisiaj już nie „gdybamy”. Dzisiaj działamy. Zmiana przekonań pomogła nam zmienić perspektywę widzenia otaczającego nas świata, a co za tym idzie spełnić nasze marzenia. Jedyną drogą do zmiany życia jest zmiana jego postrzegania ponieważ świat jest taki jaki myślimy, że jest.

Nasze postrzeganie świata utrwala się we wszystkim co nas otacza. Nic się nie zmieni jeśli nie zmienimy tego we własnym postrzeganiu świata. Jedynie zmiana percepcji może zmienić nasze otoczenie i przyciągnąć to czego tak bardzo pragniemy. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z naszej obecnej sytuacji w życiu to odwróćmy uwagę od tego, co wydaje nam się realne i zwróćmy swoją uwagę na bycie tym kim pragniemy być. Gdy tylko utrwalimy w sobie uczucie i przekonanie, że jesteśmy tym kim pragniemy być przyciągniemy do siebie dowody na potwierdzenie tego.

Bardzo często ograniczenia wynikające z naszych emocji czy przekonań manifestują się wokół nas. Stają się tak przytłaczającym faktem, że nie potrafimy uwierzyć w możliwość zmiany. Niestety tak długo jak przywiązujemy uwagę do tego, że jesteśmy chorzy, biedni czy samotni, tak długo manifestuje się to w naszym otoczeniu. Jest to odbiciem stanu świadomości, w którym żyjemy. Nie istnieje żaden przypadek za to co nam się przytrafia. Świadomość braku prowadzi do ubóstwa w różnych sferach życia.

Spełnienie marzeń przychodzi najszybciej, gdy przyjmujemy nastawienie emocjonalne, które byśmy mieli gdyby już zostały spełnione. Jeśli czujemy, że czegoś bardzo pragniemy, ale nie możemy tego osiągnąć zwróćmy uwagę na nasze emocje i przekonania. Może należy nad nimi popracować, by zmienić naszą perspektywę widzenia świata. Czasem mała zmiana kursu prowadzi do odkrycia nowych lądów.

Więcej informacji na temat prawa przyciągania przeczytasz w naszym kursie on-line.

Beata i Hubert

„Każda sekunda jest okazją do zmiany swojego życia,
ponieważ w każdej chwili możesz zmienić sposób, w jaki się czujesz.”

Rhonda Byrne

Zostaw komentarz

Zobacz inne artykuły: