O NAS2023-10-19T14:15:27+00:00

O nas

O nas Connection 5d

Połączyła nas miłość do dr Davida R. Hawkinsa i Kod Emocji dr Bradleya Nelsona.

Jesteśmy terapeutami pracującymi różnymi metodami w dziedzinie uwalniania emocji, traum i zmiany przekonań. Pomogliśmy przede wszystkim sobie i naszym najbliższym, przeprowadziliśmy setki terapii pomagając ludziom i zwierzętom. Pracujemy głównie takimi technikami jak:
– kod emocji
– kod ciała
– hipnoterapia
– ho’oponopono
– reiki
– mindfulness
– terapia tańcem i ruchem

Interesujemy się tematami z dziedziny: kinezjologii, psychobiologii, psychosomatyki oraz prawa przyciągania. Fascynują nas metody opisane przez cudownych ludzi:
– Gregg Braden
– Dr Deepak Chopra
– Dr Joe Dispenza
– Dr David R. Hawkins
– Dr Jon Kabat-Zinn
– Dr Bruce H. Lipton
– Dr Bradley Nelson
– Dr Eric Pearl
– Dr Joe Vitae

Praca z emocjami, traumami i zmianą przekonań jest według nas najlepszą drogą rozwoju i sposobu odnajdywania wewnętrznego spokoju w życiu codziennym. Zrozumienie współzależności pomiędzy tym, co czujemy, a tym, co dzieje się wokół nas pozwoliło nam zmienić nasze życie na takie o jakim wcześniej tylko marzyliśmy.

Beata i Hubert

Najnowsze artykuły

Sklep

[fusion_woo_product_grid pull_by=”category” offset=”0″ orderby=”popularity” order=”DESC” show_thumbnail=”yes” show_title=”yes” show_price=”yes” show_rating=”yes” show_buttons=”yes” scrolling=”pagination” grid_separator_style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ /]
Przejdź do góry