Udostępnij ten artykuł:

Tak niewiele potrzeba, by spełniać marzenia, zwłaszcza gdy inspiracja płynie prosto z serca. Już wiele razy słyszeliśmy: jak Wam to łatwo wszystko przychodzi. Co powiecie to realizujecie… Rzeczywiście trzymamy się jednej zasady – łap inspirację, gdy przychodzi i wprowadzaj ją w życie małymi kroczkami byle do przodu. Tak też było z Albumem Welcome In Connection5d.

W połowie czerwca na Warmii wśród zieleni i śpiewu ptaków siedziało ukulele i gitara. Ukulele brzdąkało dźwięki, które słyszało w głębi serca już od wielu lat. Gitara zasłuchana to w śpiew ptaków to w brzdąkanie ukulele zaczęła tworzyć melodię płynącą prosto z dźwięków miłości. Miłości do świata, do przyrody, do człowieka. Energia miłości poprowadziła dalej muzykę, a słowa medytacji dopełniły całości.

Poprowadzeni zachwytem nad tym, co powstało zapisaliśmy to wspomnienie w pamięci telefonu i czekaliśmy co będzie dalej. Pojawił się pomysł profesjonalnego nagrania, który w ferworze przygotowań bloga odszedł na dalszy plan. Jednak zapis melodii nie dawał za wygraną i towarzyszył nam często w pracy. Czuliśmy jak jest ciepły i relaksujący. Pomagał nam wielokrotnie pokonać zmęczenie i rozterki. Cierpliwie czekał, by ukoić serca innych.

Minął miesiąc i inspiracja stworzenia płyty była już tak silna, że zgłosiliśmy pomysł do studia nagraniowego i grafików. Rozpoczęły się przygotowania muzyki, słów, okładki i wszystkiego co potrzebne, by wydać płytę – jedną płytę. Powstały cztery utwory i cztery medytacje. Każda prowadzona inną melodią. Każda otwierająca inne drzwi do naszego wnętrza. Muzyka poprowadziła nas w rejony, które dopiero odkrywaliśmy i nagle okazało się, że … nie mieści się na jednej płycie. Konsternacja i pytania: zrezygnować z czegoś czy wydać Album dwupłytowy? Nie potrafiliśmy zrezygnować, ograniczyć. Zapadła więc decyzja – powstanie Album. Trzeba było zmienić projekty, dostosować wszystko ponownie do zaistniałej sytuacji. Z pomocą inspiracji wszystko płynnie ujrzało światło dzienne i dotarło do nas na początku września.

Na początku była inspiracja, by na końcu powstał gotowy produkt. Wszystko co nas otacza pochodzi z czyjejś inspiracji, z czyjejś potrzeby lub marzenia. Krzesło na którym siedzimy, stół, telefon… Najpierw jest impuls, który przeradza się w myśl, a to od nas zależy, co z nią dalej zrobimy. Mogliśmy ją odrzucić, zbagatelizować, poczekać aż przejdzie. Jednak postąpiliśmy inaczej i piszemy to po to abyście zauważyli co Wy robicie z Waszą inspiracją i jakie przekonania blokują Was przed realizacją marzeń.

Album Welcome In Connection5d zawdzięcza swoje powstanie Agnieszce Drzewoskiej-Kovac, Beacie Będerz, Sajo Safet Kovac, Hubertowi Siwko i Przyjaciołom, którzy potraktowali ją jako priorytet realizując w terminie ekspresowym. Dziękujemy Wszystkim z całego serca za energię i czas z jaką ta inspiracja mogła się zmaterializować. Medytacji można posłuchać na naszym kanale >> YouTube <<

Album został wyprodukowany w ilości 100 sztuk i jest rozdawany podczas realizowanych przez nas projektów i konkursów.

Płyta Welcome in connection 5d
Płyta Welcome in connection 5d

Beata i Hubert

Zostaw komentarz

Zobacz inne artykuły: