Kod Emocji niesie dogłębne zrozumienie samego siebie, pokazując, że każdy, kto naprawdę pragnie wyzwolić się i wznieść ponad ograniczenia przeszłości, może wkroczyć na ścieżkę osobistego rozwoju, poszerzyć własne horyzonty i poprawić jakość życia.”

Tony Robbins

Czy zmagasz się z ciężarem czegoś, czego nie możesz do końca zdefiniować?

Czy czujesz, że Twoja teraźniejszość jest zakładnikiem przeszłości?

Energia przeszłych emocji może dosłownie zostać uwięziona w Twoim ciele, wpływając na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe. Uwięzione Emocje mogą powodować m.in.: dyskomfort, smutek, porażki i złamane serce. O Blokadzie emocjonalnej przeczytasz TUTAJ.

Wiedza o polu energetycznym człowieka sięga wiele tysięcy lat wstecz. Kod Emocji dostarcza zrozumienia, w jaki sposób uwięzione blokady emocjonalne mogą powodować brak równowagi w Twoim osobistym polu energetycznym, a co za tym idzie również w ciele fizycznym. Metoda Kodu Emocji została opracowana pod koniec zeszłego wieku przez dr Bradleya Nelsona, w tej chwili na świecie jest ponad 10.000 terapeutów. Pomaga w wielu sferach życia:

* można uzyskać ulgę w niepokoju i cierpieniu oraz złagodzić ich potencjalne przyczyny,

* poprawić relacje z innymi osobami,

* usunąć bariery w miłości,

* usunąć blokady na drodze zawodowej,

* wyjść ze schematów rodowych (kozioł ofiarny, strata itp.),

* można pomóc zwierzętom czuć się i funkcjonować lepiej.

Podświadomość wywiera niewidoczny, ale głęboki wpływ na to, jak się zachowujemy i jak się czujemy. Aby uzyskać dostęp do tych ogromnych zasobów wiedzy możemy ominąć świadomy umysł i rozmawiać bezpośrednio z podświadomością poprzez stosowanie testu mięśniowego. Test mięśniowy został opisany w 1964r. przez dr Georga Goodhearta. Metoda ta początkowo stosowana była do pomiaru osłabienia mięśni u pacjentów z polio. W tej chwili stosuje się ją w ponad 70 różnych technikach przez ponad milion praktyków na całym świecie. Poprzez badanie układu nerwowego w ten sposób można dość skutecznie wykryć i wyeliminować nierównowagę w ciele. Więcej na temat tej metody możesz dowiedzieć się TUTAJ.

Kod Emocji pomaga również w zrównoważeniu czakr, które odgrywają kluczową rolę w idealnym przepływie energii w ciele. Każda z siedmiu głównych czakr ciała jest powiązana z innym zestawem narządów i układów oraz odpowiada innej części ciała. Na przykład czakra serca zawiera wystarczającą ilość energii elektromagnetycznej, aby można ją było zmierzyć z odległości kilku metrów. Jeśli jednak czakra Serca jest zamknięta lub nieaktywna, przepływ energii przez nią jest utrudniony, co może wywołać efekt domina w innych ośrodkach energetycznych ciała. Wskutek tego różne narządy lub gruczoły w ciele mogą przestać funkcjonować prawidłowo i powstaje nierównowaga co może zacząć powodować fizyczny dyskomfort, niepokój, drastyczne zmiany emocjonalne i smutek. Na szczęście dzięki metodzie Kodu Emocji emocje te można zidentyfikować i uwolnić z ciała.

Jeżeli potrzebujesz terapii zapisz się TUTAJ.

Beata i Hubert

Zostaw komentarz

Zobacz inne artykuły: